Güngören’de 2 yaşındaki çocuk, 5 katlı apartmanın 4’üncü katındaki meskenlerinin penceresinden, park halindeki minibüsün üzerine düşerek yaralandı.
Olay, dün saat 21.00 sıralarında Mareşal Çakmak Mahallesi’nde bulunan 5 katlı binanın 4’üncü katında meydana geldi.
![](https://142haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/2-yasindaki-cocuk-4uncu-kattan-minibusun-uzerine-dustu-1-6T1cU12g.jpg)
2 yaşındaki çocuk, 5 katlı apartmanın 4’üncü kattaki dairenin açık penceresinin kenarına çıktı. Çocuk pencereden park halindeki bir minibüsün üzerine düştü. Minibüsün tavanına düşen çocuk daha sonra kaldırıma yuvarlandı.
![](https://142haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/2-yasindaki-cocuk-4uncu-kattan-minibusun-uzerine-dustu-2-tNmMipUQ.jpg)
SAĞLIK DURUMU İYİ
Çocuğun düştüğünü gören mahalle sakinleri durumu polis ve sıhhat takımlarına bildirdi. Sıhhat grupları tarafından hastaneye kaldırılan çocuğun durumunun âlâ olduğu öğrenildi.