Zeynep Bastık’tan yeni pozlar! Kendini Rocky’e benzetti

Son periyodun yükselen yıldızlarından biri olan Zeynep Bastık, reklamcı ve tıpkı vakitte menajeri olan Tolga Akış ile uzun yıllardır sürdürdüğü birlikteliğini geçtiğimiz yıl temmuz ayında nikah masasıyla taçlandırmıştı. Nikâh öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık, “Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla hoş bir gece geçiririz” açıklamasını yapmıştı.

“BİRBİRİMİZİN HAYATINDAN ÇIKMIYORUZ”

Üç yıllık birlikteliğin akabinde evlenen ikili, geçtiğimiz aylarda ise sürpriz halde boşanma kararı almıştı. Evlilikte bir yıl dolmadığı için kanunen boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye müracaat için beklediği öğrenilmişti. Ünlü müzikçi, gündem olan haber sonrası toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

Tolga benim için bir sevgiliden yahut eşten çok daha fazlası oldu daima. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Zira biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla telaşa düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz inanç en başta geliyor, o denli olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Velhasıl birbirimizin hayatından çıkmıyor, yalnızca hal değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM”

Tolga Akış ise toplumsal medya paylaşımına, “Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili birinci ve son iki cümle edeyim. Haber yanlışsız lakin Zeynep benim sevgilim yahut eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, lakin birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum” notunu düşmüştü.

“KİMSE BOŞANMAK İÇİN EVLENMİYOR”

Geçtiğimiz haftalarda tek celsede boşanan çiftten Zeynep Bastık, sonrasında Show TV’den Ömür Sabuncuoğlu’na konuk olmuştu. Mesleği ve özel hayatıyla ilgili açıklamalar yapan ünlü müzikçi, boşanmasıyla ilgili de sessizliğini bozmuştu.

Bastık, “Kimse boşanmak için evlenmiyor fakat biz eş olma durumunu beceremedik. Birbirimizi yıpratmadan bu işin yürümediğini gördük ve ayrılık kararı aldık. Hala görüşüyor, çalışıyoruz fakat eş ve sevgili olma durumu bizim için bitti. Eş olma durumunu sürdürmek zorunda olmadığımızın farkına vardık” tabirlerini kullanmıştı.

“ACI YOK ROCKY”

Genç müzikçi, son olarak biçimiyle isminden kelam ettirdi. Zeynep Bastık renkli küçük şortu üstüne ceket giydi. Kombinini beyaz çorap üzerine topuklu ayakkabı giyerek tamamlayan Bastık kendisini Rocky’e benzetti. “Acı yok Rocky” notuyla paylaşım yapan Bastık’ın üslubu rüküş bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir